slovenské obliečky, obliečky v krásnych designoch - adelafilipp.sk

 

bambusové uteráky, bambusové osušky

 

 

 

 

sťažnosti a podnety zamestnancov Áčko.sk

Zaregistrovať do Noviniek e-mailom
 

NÁŠ PRÍBEH

 

„Spánok je prírodný balzam pre telo i pre dušu.“ - Johann Heinrich Pestalozzi

 

25 rokov sme tu pre Vás, čo je zárukou kvalitného spánku. Stále sa usilujeme napredovať a zlepšovať kvalitu našej výroby.

 

Textilnej výrobe zameranej na spánok sa venujeme od roku 1991. Najdôležitejším segmetom našej výroby je výroba posteľných súprav, paplónov a vankúšov, prestieradiel a v neposlednej rade výroba matracov.

 

Snahou našej spoločnosti je držať krok so svetovým trendom a to vo všetkých spomenutých smeroch našej textilnej výroby, preto sa aktívne a pravidelne zúčastńujeme domácich i zahraničných výstav, neustále sledujeme najmodernejšie trendy a technológie, tieto poznatky sa snažíme premietnúť do našej výroby a zároveň i do vašich domovov, o čom svedčia i prestížné certifikáty kvality , ktoré nám boli udelené organizáciami zameranými na kontrolu kvality a akosti produktov.

 

 

VÝSTAVY a NAŠA PREZENTÁCIA

 

Snahou našej spoločnosti je držať krok so svetovým trendom a to vo všetkých spomenutých smeroch našej textilnej výroby, preto sa aktívne a pravidelne zúčastńujeme domácich i zahraničných výstav, neustále sledujeme najmodernejšie trendy a technológie, tieto poznatky sa snažíme premietnúť do našej výroby a zároveň i do vašich domovov.

 

Výstavy na ktorých sa pravidelne zúčastňujeme:

- Výstava Heimtextil Frankfurt
- Výstava Nitra Furniture and Living

Naši partneri: povleceni-acko.cz, gumotex-matrace.cz, pekne zaclony.sk, decodom.sk