► ZĽAVA 10% pri nákupe nad 66 eur! Pri nákupe nad 150 eur ešte navyše anatomický vankúš ako darček!

Obliečky Adela Filipp Satén Premium pre tých náročnejších

23 položiek

Posteľná bielizeň z bavlneného saténu z jemne česaných priadzí vytvára hladký až saténový povrch veľmi príjemný na dotyk.

Čítaj viac...

Saténové obliečky Premium v darčekovom balení / Áčko.sk

Saténové obliečky vytvárajú neprekonateľnú eleganciu a pohodlie. 

Len málo vecí je luxusnejších ako saténové obliečky. Od elegantného lesku cez klasickú krásu materiálu až po jemný, luxusný pocit na pokožke, saténové plachty prinášajú do spálne skutočný luxus, transformujú vzhľad miestnosti a vytvárajú pohodlie a odpočinok.

Saténové obliečky poskytujú jedinečný hmatový pocit s kombináciou nezvyčajnej hebkosti a chladu. Ideálny na teplú letnú noc. Hodvábny satén osviežuje pokožku a nepriľne k pokožke, ktorá je príliš teplá alebo vlhká. Saténová posteľná bielizeň však pekne zahreje aj v chladnom počasí, čo z nej robí ideálnu voľbu pre posteľnú bielizeň od sezóny po sezónu.

Dokonca aj suchá a svrbivá pokožka nájde úľavu medzi obliečkami vyrobenými zo 100% bavlneného saténu. Takéto obliečky sú známe tým, že sú najpohodlnejšie pre dotyk s holou pokožkou.

Keď už raz zažijete svoju prvú súpravu saténových obliečok, je nepravdepodobné, že by ste sa vrátili späť na obyčajnú starú bavlnu. Zaspávanie v takýchto obliečkach posúva Váš spánkový zážitok na ďalšiu úroveň pohodlia.

Zažívate noci bez spánku? Saténové obliečky môžu poskytnúť pohodlie, ktoré potrebujete, aby ste sa mohli dosýta vyspať.

Zobraziť:
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Na poskytovanie služieb využívame cookies. Prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií