Zima nám klope na dvere

Pridané: 9.11.2018 15:08:07 Počet zobrazení: 736

09 November 2018

Zima nám klope na dvere a Vianoce sa nezadržateľne blížia. Tieto sviatky radosti a pokoja by sme Vám chceli spríjemniť našimi doplnkami do spální a obývacích izieb. Potešte seba alebo blízkych a vytvorte si doma jedinečnú Vianočnú atmosféru.

Zima nám klope na dvere

 

Vianočná nálada v spálni

Dni sa skracujú a skoršie sa stmieva... To je ideálny čas kedy sa môžeme trošku dlhšie ostať váľať vo vyhriatej perinke.
Originálnu atmosféru Vám vykúzlia osobité bavlnené obliečky s kvalitnou fototlačou v rôznych motívoch. Stačí si len vybrať ten správny.

Vianočná nálada v spálni

 

Nový dych starej sedačke

Ak túžite po menšej zmene - ideálnym doplnkom obývačky sú vankúšiky so zimnou, či vianočnou tematikou. Stačí prezliecť obliečku a ihneď ste v „ inej krajine ".
Módne sú i kombinácie s jednofarebnými obliečkami. Fantázii sa medze nekladú - Či už sa rozhodnete ladiť ich do tradičných zeleno-červených teplých tónov, alebo dáte prednosť moderným trendovým farbám Vianoc.
Vankúšiky rôznych veľkostí a tvarov sú vhodným doplnkom sedačky, postele a v neposlednom rade sa dajú využiť ako podsedák pri mnohopočetnej oslave detí, alebo dospelých.

Hrejivým doplnkom obývačky sú i naše deky. Odporúčame ich ladiť s celkovou farebnosťou interiéru, sedačky alebo použitými doplnkami. Svoje miesto nemusia mať len v skrini, ale kľudne môže byť voľne prevesené cez operadlo gauča a v prípade potreby sa stačí len zakryť.
V ponuke máme luxusné mäkkučké hrejivé deky a pre vždy uzimené typy - deky s prímesou vlny a kašmíru.

 

Stolček prestri sa

Tohtoročnou novinkou v našom sortimente sú kvalitné obrusy z halfpanamy, ktoré sa vyznačujú svojou pevnosťou a stálofarebnou tlačou. Stačí prestrieť, doplniť jednoduchým riadom, sviecou, vetvičkou jedličky a Vianočná tabuľa je hotová. Pretože obrusy sú už dekorované krásnou potlačou, nie je treba použiť priveľa doplnkov. Riadime sa heslom:
„ Menej je viac "

Vianočná láska

 

Vianoce sú jedinečným časom v roku, ktorý trávime spolu v kruhu svojich blízkych. Zabudnime preto aspoň na chvíľku na každodenné starosti a ponorme sa naplno do tejto jedinečnej atmosféry.

 

 Krásne a ničím nerušené Vianočné sviatky Vám praje

 

                                                                                                            Áčko Ružomberok

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.