Možnosti platby

Možnosti platby

  • platba prevodom na účet
  • platba na dobierku (platba kartou priamo u kuriéra)
  • platba kartou

Všetky ceny na www.acko.sk sú vrátane 20% dane z pridanej hodnoty (DPH). V cene tovaru nie je započítané poštovné a balné. Prevádzkovateľ obchodu je platcom DPH.

 

Platba prevodom na účet

Ak si v objednávkom formulári vyberiete spôsob platby prevodom na účet, zaplaťte sumu objednávky na číslo účtu: 1254696655/0200. Ako variabilný symbol použite číslo objednávky. Po dokončení a doručení objednávky expedujeme tovar až po pripísaní platby na náš účet. Pred potvrdením platby si skontrolujte všetky Vami zadané údaje.

Pri doručení prostredníctvom kuriérov (GLS) a PLATBE PREVODOM NA ÚČET je k cene tovaru účtované poštovné 4,00 € pri objednávke do 27,90 €, pri objednávke nad 27,90 € je poštovné 0,- €

 

Platba dobierkou

Ak si v objednávkom formulári vyberiete spôsob platby na dobierku, za dodaný tovar zaplatíte pracovníkovi prepravnej spoločnosti pri dodaní na Vami určenú adresu platobnou kartou (nie v hotovosti).

Pri doručení prostredníctvom kuriérov (GLS) a PLATBE NA DOBIERKU je k cene tovaru účtované poštovné 4,00 € pri objednávke do 27,90 €, pri objednávke nad 27,90 € je poštovné 0,- €.

 

Platba kartou 

Ak si v objednávkom formulári vyberiete spôsob platby: platba kartou, platíte kartou on-line, ihneď po vytvorení objednávky.

Pri doručení prostredníctvom kuriérov (GLS) a PLATBE KARTOU je k cene tovaru účtované poštovné 4,00 € pri objednávke do 27,90 €, pri objednávke nad 27,90 € je poštovné 0,- €.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.