Možnosti platby

Možnosti platby

  • platba prevodom na účet
  • platba na dobierku

Všetky ceny na www.acko.sk sú vrátane 20% dane z pridanej hodnoty (DPH). V cene tovaru nie je započítané poštovné a balné. Prevádzkovateľ obchodu je platcom DPH.

 

Platba prevodom na účet

Ak si v objednávkom formulári vyberiete spôsob platby prevodom na účet, zaplaťte sumu objednávky na číslo účtu: 1254696655/0200. Ako variabilný symbol použite číslo objednávky. Po dokončení a doručení objednávky expedujeme tovar až po pripísaní platby na náš účet. Pred potvrdením platby si skontrolujte všetky Vami zadané údaje.

Pri doručení prostredníctvom kuriérov GLS a PLATBE PREVODOM NA ÚČET je k cene tovaru účtované poštovné 4,00 € pri objednávke do 39 €, pri objednávke nad 39 € je poštovné 0,- €

 

Platba dobierkou

Ak si v objednávkom formulári vyberiete spôsob platby na dobierku, za dodaný tovar zaplatíte pracovníkovi prepravnej spoločnosti pri dodaní na Vami určenú adresu.

Pri doručení prostredníctvom kuriérov GLS a PLATBE NA DOBIERKU je k cene tovaru účtované poštovné 5,60 € pri objednávke do 39 €, pri objednávke nad 39 € je poštovné 0,- €.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.