Užitočné rady, tipy a postrehy

Aktuality zo sveta bytového textilu

V tomto blogu nájdete skvelé tipy, novinky, postrehy o bytovom textile písané našimi odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami.

16
September
2021

Superstretch plachty - prečo práve tie?

Pridané: 16.9.2021 09:43:24

Superstretch plachty - prečo práve tie? Doprajte svojmu matracu skutočný komfort s našimi najjemnejšími a najluxusnejšími prestieradlami, navrhnuté s dokonalým roztiahnutím, aby vytvorili skutočné pohodlie a podporu pre Váš matrac.

Čítajte viac...

02
September
2021

Naspäť v škole. Detské posteľné obliečky v hravých farbách a dizajnoch.

Pridané: 2.9.2021 12:30:37

Naspäť v škole. Detské posteľné obliečky v hravých farbách a dizajnoch. ...len si vybrať... Nástup do školy je tu a Vy by ste chceli potešiť svoju ratolesť?

Čítajte viac...

26
August
2021

Veci, ktoré ste o BAVLNE nevedeli.

Pridané: 26.8.2021 08:15:00

Veci, ktoré ste o BAVLNE nevedeli. Bavlna je známa ako kráľ vlákien. Je vysoko pravdepodobné, že používate alebo zrovna teraz máte na sebe niečo vyrobené z bavlny. Jednoducho povedané, bavlna je VÝNIMOČNÁ. Bavlna je známa svojou flexibilitou a zároveň pevnosťou. Na druhej strane, bavlna je známa svojou jemnosťou, ale odolnosťou. Vďaka tejto kombinácii jedinečných vlastností je bavlna jednou z najpoužívanejších vlákien na svete.

Čítajte viac...

19
August
2021

Aké sú damaškové obliečky a v čom sú dobré? Spite v luxuse s Áčkom...

Pridané: 19.8.2021 12:19:15

Aké sú damaškové obliečky a v čom sú dobré? Spite v luxuse s Áčkom... Na úvod si povedzme čo je vlastne damašek? Damašek je obojstranná tkanina so žakárovým vzorom, čo znamená, že vzor je vpletený do látky, namiesto aby na ňu bol vytlačený. Dizajn tkaniny je vytvorený technikou tkania, ktorá je kombináciou dvoch rôznych techník - dizajn je tkaný saténovou väzbou, pričom pozadie je dosiahnuté hladkou, keprovou alebo saténovou väzbou. Damask je tkaný iba z jednej osnovnej nite a jednej útkovej nite.

Čítajte viac...

12
August
2021

Pre koho sú vhodné krepové obliečky?

Pridané: 12.8.2021 10:54:22

Pre koho sú vhodné krepové obliečky? Čo je to krep? Krep je hodváb, bavlna, alebo aj syntetická tkanina, ktorá má výrazný zvlnený vzhľad. Krep pochádza z francúzskeho slova crêpé = tupírovaný. Krep je tkanina s vlnitým, zrnitým, matným povrchom.

Čítajte viac...

Na poskytovanie služieb využívame cookies. Prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií