Späť

Ako si vybrať ten správny matrac?

Pridané: 22.8.2018 15:45:00

22 August 2018

V dnešnej dobe sa stretávame s predajcami matracov takmer na každom kroku, či už v televízii alebo nákupných centrách. Ponuka matracov je už tak široká, že vybrať ten správny môže byť naozaj veľmi obtiažne a o to viac, ak vás začnú trápiť bolesti chrbtice či krku. To, ako sa rozhodnete v prípade kúpy matraca teda môže ovplyvniť nie len vašu peňaženku, ale najmä to, či sa ráno prebúdzate oddýchnutí alebo s únavou a bolesťami.

Ako si vybrať ten správny matrac?

Ako sa teda správne rozhodnúť a čomu sa vyhnúť?

 

Týchto pár našich typov Vám môže pomôcť pri rozhodovaní sa:

 


1. Výskum online pred nákupom.


Informujte sa o danom produkte, prečítajte si všetky informácie, prípadne sa na predajcu obráťte s akýmikoľvek otázkami.

My vás neodbijeme odpoveďou, že všetky informácie nájdete na našom e-shope, práve naopak. Sme tu pre Vás a radi Vám odpovieme na každú vašu otázku ohľadom našich výrobkov. Máme na Vás čas a radi Vám poradíme.


2. Porozprávajte sa so svojím lekárom.


Ak máte zdravotné problémy a objavujú sa u vás bolesti, poraďte sa tiež so svojim lekárom a zistite, čo odporúča.

Lekár pozná váš zdravotný stav a môže Vám teda dať dobrú radu.


Aj my dbáme na vysokú kvalitu zo zdravotného hľadiska a preto sú obaly našich matracov antibakteriálne a vhodné aj pre citlivú pokožku, či alergikov.

aloe vera - dou greenaloe vera - visco green

3. Dajte si pozor na triky.


Predajcovia matracov označia matrace ako "ortopedické" alebo "zdravotne schválené", ale to však nemusí byť pravda. Nenechajte sa odbiť klamnou reklamou.


V prípade našich produktov Vám vieme opísať z čoho sú jednotlivé matrace vyrobené a teda vám vieme garantovať jednotlivé vlastnosti materiálov. Dbáme na zdravie našich zákazníkov a preto neustále zlepšujeme kvalitu a účinky našich produktov.


4. Otestujte si matrac ešte pred jeho kúpou.


Pri nákupe matraca odporúčame zastaviť sa v našich predajniach, kde si môžete jednotlivé matrace otestovať a dôkladne si ich pozrieť ešte pred tým ako sa rozhodnete pre ich kúpu. Môžete si do detailu obzrieť obal, či jadro ktoréhokoľvek matraca a teda sa tak presvedčiť o rozdielnych druhoch materiálov pri jednotlivých typoch matracov.

5. Majte na pamäti, že pevné matrace nie sú vždy lepšie pre chrbát.


Predtým, než si kúpite tvrdý matrac, popremýšľajte, pretože niektoré výskumy ukázali, že najlepší matrac pre bolesti chrbta je stredne pevný matrac a nie pevný matrac.

U nás si môžete zvoliť požadovanú tuhosť matraca, prípadne sa rozhodnúť pre matrace ktoré majú z oboch strán matraca rozdielnu tuhosť, alebo je vyrobený kombináciou antibakteriálnej peny a lamelových roštov, ktoré sa dokonale prispôsobia tvaru a hmotnosti vášho tela.

                                                      nano silver - air


6. Dbajte na kvalitné materiály bez obsahu škodlivín.


V dnešnej dobe sa častokrát stretávame s negatívnymi informáciami o prítomnosti škodlivých látok všade vôkol nás. Nenechajte sa oklamať neznámymi slovami a dôkladne sa informujte o jednotlivých použitých materiáloch.


V našej výrobe sa stretnete iba so zdravotne nezávadnými materiálmi, či s použitím prírodných výťažkov ako sú napríklad ALOE VERA, EUKALYPTUS, či extrakt zo SÓJOVEHO OLEJA.

 

aloe vera - visco green  botanica - eucalyptusnano silver soya

 

Celú našu ponuku matracov nájdete tu.

 

Dúfame, že Vám tieto radi uľahčia zdĺhavý proces výberu a Váš nový matrac si okamžite zamilujete :)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Na poskytovanie služieb využívame cookies. Prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií