Certifikovaný predajca – čo to znamená?

Pridané: 24.2.2020 15:30:29 Počet zobrazení: 56

24 Február 2020

V dnešnej dobe je na webe nespočetné množstvo e-shopov a inzertných portálov, kde si môžete kúpiť tovar od gombíka, až po drahý nábytok....a to všetko online, bez behačiek a straty Vášho času. Ale kedy sa jedná o hodnoverného predajcu?

Certifikovaný predajca – čo to znamená?

Už sa Vám niekedy stalo, že ste si objednali krásnu vecičku, za super cenu, ale po zaplatení sa k Vám tovar nedostal?

Prípadne máte skúsenosť so zaplatením a aj prijatím tovaru, ale v konečnom dôsledku Vám neprišlo to čo ste chceli? A dá sa to potom vymeniť, alebo vrátiť?

Nenechajte sa nachytať a nakupujte u predajcov s pozitívnymi recenziami a s dôverou aj iných firiem.

 

Čo je to certifikovaný výrobok?

Poznáte význam tohoto slova? Certifikovaný výrobok je produkt, ktorého kvalitu potvrdzuje inštitúcia zameraná na skúšanie kvality a zdravotnej nezávadnosti výrobku.

To znamená, že pokiaľ vlastníte takýto výrobok, nemusíte sa báť že by obsahoval zdraviu škodlivé látky, alebo inak škodil Vám, či Vášmu prostrediu.

 

Naše certifikácie výrobkov:

Certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100.

Úlohou tohto certifikátu je zabezpečenie zdravotnej nezávadnosti produktov a to najmä pre skupinu detí do 3 rokov.

Jedná sa o starostlivé skúšanie každej časti výrobku na prítomnosť škodlivých látok pre zdravie človeka. Pri takto označenom výrobku si môžete byť istý o jeho ekologickej nezávadnosti pre Vaše zdravie a zdravie Vašich najmenších.

Certifikácia sa vykonáva každý rok a je vždy doplnená o nové vedecké poznatky a legislatívne požiadavky na zdravotnú adekvátnosť produktu.

Certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100 / Áčko.sk

 

________________________________________________________________________

 

 

Cerifikát GINETEX.

Národné výbory GINETEX poskytujú obchodným spoločnostiam právo používať ochranné známky pre symboly údržby na základe licencií.

V jednoduchosti to znamená, že výrobcovia s takouto licenciou oprávnene používajú legálne symboly údržby, ktoré udávajú správne informácie o údržbe výrobkov. Informácie o spôsobe údržby by mali byť graficky znázornené, aby im mohli porozumieť aj zákazníci, ktorí neovládajú jazyk, použitý pri písomnej informácii o výrobku.

Tieto grafické informácie o spôsobe údržby musia podliehať aj určitej forme a to konkrétne: musia byť trvale umiestené na výrobku (zvyčajne vo forme všívacej etikety /inak aj štítku/), musia byť čitateľné po celú dobu životnosti výrobku a nakoniec symboly musia byť použité v správnom poradí a tvare.

Certifikát GINETEX / Áčko.sk_____________________________________________________________________

 

 

Certifikovaný predajca

Aby ste sa vedeli orientovať medzi „dobrými" a „zlými" predajcami, je dobré vedieť o danej spoločnosti čosi viac. Záruku férovosti predajcu nám môžu poskytnúť organizácie, ktoré dbajú na legislatívnu správnosť.

 

Slovenská obchodná a priemyselná komora – SOPK

Našou zárukou férovosti je tiež členstvo v spoločenstve Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory, ktorá sa stará o správny chod podnikania a slovenskej ekonomiky. Môžete sa teda spoľahnúť, že s Vami budeme vždy jednať férovo a v súlade s pravidlami našej legislatívy.

Slovenská obchodná a priemyselná komora / Áčko.sk

________________________________________________________________________

 

 

A čo Vás ešte môže presvedčiť o našej férovosti?


Naše výrobky šijeme u nás doma: v Ružomberku a to s tradíciou už od roku 1991 a vždy sme dbali na kvalitu použitých materiálov, precíznosť vypracovania a poctivý prístup k našim zákazníkom. Veď presvedčte sa sami a navštívte nás priamo na adrese Textilná 19, Ružomberok.


Váš tím Áčko a.s. Ružomberok.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.