Detské obliečky už od 5,95 € | Zľava 15 % na kolekciu MILUJEM SLOVENSKO a kolekciu ČIČMANY.

Späť

Deň matiek | Máj, lásky čas.

Pridané: 6.5.2021 06:44:52

06 Máj 2021

Každý ho pozná a čaká kedy už nám dá zima zbohom a konečne príde. Mesiacu máj bolo toto slovné spojenie priradené na základe jarného a pomaly blížiaceho sa letného počasia.

Je teplúčko, všetko kvitne, rodia sa mláďatká... Keď sa človek pozrie okolo seba, všade sú zamilované páriky, radosť a vo vzduchu okrem vône cítiť i lásku. Niet divu, že je to jeden z najkrajších mesiacov.

Samozrejme, nielen v máji treba svojmu milému/milej vyznať city, ale tento mesiac môžete urobiť niečo, čo Vašu lásku posilní a umocní. Netreba zabúdať, že : ,,Láska je tak ako smiech - nákazlivá.

Nechajte sa inšpirovať obliečkami s motívmi sŕdc z našej ponuky. 

Deň matiek - obliečky

 

Mladších možno oslovia naše obliečky LOVE IS EVERYWHERE - presne ladiace k tomuto zaláskovanému mesiacu. Tento krásny vzor pre nás navrhla šikovná slovenská dizajnérka Mgr.Art Zuzana Tichov.

Darček na deň matiek

 

MAMA je len jedna

Keďže je máj lásky čas - nemôžeme zabudnúť ani na naše mamy. Druhá májová nedeľa je v kalendári zapísaná ako Deň matiek. Kvietky, či sladké potešenie sú malým prejavom lásky a vďaky našim mamám. Maličkosť za to všetko, čo pre nás robili, ako ich môžeme potešiť.

Trvalé kvietky možno nájsť v obliečkach s lúčnymi kvetmi, či ružami zhotovené z najmäkkšieho makosaténu. A mamy budú potešené originálnym darom, ktorý je trvácny a netreba ho zalievať.

Darček na deň matiek

 

Prejaviť lásku svojmu partnerovi, deťom či mame nestačí len v tento deň či mesiaci
lásky. Lásku treba prejavovať každý deň.

Darček na deň matiek

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Na poskytovanie služieb využívame cookies. Prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií