Tuhosti:

Kvalitné matrace pre pohodlný spánok

21 položiek

Kvalitné matrace z Ružomberka, ktoré Vám zaručia zdravý a pohodlný spánok. Vyberte si z našej ponuky matracov vyrábaných podľa najnovších trendov, ruka v ruke s kvalitnými materiálmi.

Čítaj viac...

Antibakteriálne matrace Ultrafresh / Áčko.sk

Matrace Ružomberok sú vyrábané len zo zdravotne nezávadných materiálov, s použitím moderných technologických postupov. Pri výrobe matraca dbáme na jeho antialergický charakter, ale taktiež na roky skúseností pri vývoji kvalitných výrobkov, určených pre Váš pokojný spánok.

Tuhosť matraca

Naše matrace vyrábame s rôznymi tvrdosťami, pretože nie každý má rád rovnakú tvrdosť matraca. Ponúkame Vám matrace so strednou tvrdosťou, alebo extra tvrdé matrace ale taktiež matrace s dvoma tvrdosťami. Matrace s dvoma tvrdosťami si môžete meniť podľa vlastného pohodlia a preto sú vhodné aj pre páry.

Snímateľný obal

Keďže dbáme na praktickosť našich výrobkov a taktiež ich hygienu, naše poťahy šijeme so zipsovým uzáverom pozdĺž celého obvodu matraca, vďaka čomu ich môžete pravidelne prať.

Každý matrac je iný

Naša ponuka matracov je pestrá, aby si každý zákazník našiel to, čo mu vyhovuje. Preto ponúkame matrace s Aloe Vera, ktoré sú vhodné pre ľudí s citlivou pokožkou. Matrace Botanica® sú vyrobené s poťahom z prírodnej textílie TENCEL™ Lyocell z eukalyptového dreva. Latexové matrace zas obsahujú gélové častice, či prírodný kaučuk, ktoré zaručujú dokonalé pohodlie vďaka rovnomernému rozloženiu váhy tela. A taktiež Vám ponúkame matrace s mikro-časticami striebra, ktoré zabezpečujú dokonalú hygienu Vášho matraca.

Zobraziť:

Na poskytovanie služieb využívame cookies. Prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií