6.-11.5. | AKCIA -15% na VŠETKO pri nákupe nad 60€ s kódom LASKYCAS15

Antialergické paplóny? Nenechajte sa nachytať.

Pridané: 4.7.2015 15:35:44

04 Júl 2015

Pravdou je, že alergici to majú častokrát ťažšie. Vo všeličom. V snahe zmierniť svoje

príznaky a žiť normálnym životom bez ustavičného kýchania, investujú aj hory-doly do

liekov, paplónov a vankúšov či dokonca „antialergických nechlpatých zvierat“. Všetko by to

bolo v poriadku, keby o tomto princípe nevedeli aj najrôznejšie firmy či podnikatelia, ktorí

tieto poznatky premieňajú na marketingovú sieť klamlivých informácií a produktov. 

Antialergické paplóny? Nenechajte sa nachytať.

Čomu sa treba vyhnúť?

V prípade antialergického príslušenstva na spanie je vhodné prečítať si všetky informácie o danom produkte. Nestačia len pozitívne recenzie napísané na stránke, ktoré paradoxne tiež môžu byť výrobcami zmanipulované. Niekedy nestačí ani dobrá rada od priateľa či rodinného príslušníka. Ak máte nejakú otázku, ktorá na stránke nie je zodpovedaná, informujte sa o danej veci telefonicky alebo mailom priamo u výrobcu! 

Pýtate sa prečo? Pri určitých typoch antialergických paplónov či vankúšov sa stáva, že sa nesmú prať, prípadne po náhodnom vyliatí tekutiny na látku je daný produkt trvalo poškodený a neúčinný. Hmota, ktorou je paplón naplnený po strete s vodou má tendenciu „zdrcnúť sa“ kvôli čomu nebude plniť antialergické schopnosti. Práve naopak! Stane sa rajom pre červotoče a túto háveď môže dokonca aj priťahovať! 

 

Kedy je produkt dôveryhodný?

Práve vtedy, keď budú zverejnené všetky dostupné informácie, ktoré vám zodpovedajú otázky ohľadom prania, starostlivosti, životnosti a ostatnej údržby. Bez okolkov vám odpovedia na dodatočné otázky a produkt bude mať aj určitú záručnú dobu. 

Hoci ide o vyššiu investíciu, neodporúčame kupovať lacné varianty na úkor kvality. Práve pri týchto produktoch platí, že šetriť sa neoplatí. Radšej si nejakú dobu odkladajte peniaze bokom a následne kúpte produkt, ktorý vám bezmála môže vydržať aj desať 

Antialergicke paplony

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Na poskytovanie služieb využívame cookies. Prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií