Detské obliečky už od 5,95 € | Zľava 15 % na kolekciu MILUJEM SLOVENSKO a kolekciu ČIČMANY.

Späť

Potrebujem matracový chránič?

Pridané: 28.6.2020 08:43:51

28 Jún 2020

Je chránič na matrac nevyhnutným doplnkom posteľnej bielizne alebo len luxusom? Odpoveď znie: je to trochu oboje. Matracové chrániče majú veľa výhod, ktoré môžu výrazne zlepšiť kvalitu Vášho spánku, ale ak si nie ste istí, či doňho investovať alebo nie, tento príspevok by Vám mal pomôcť rozhodnúť sa.

Potrebujem matracový chránič?

Výhody chrániča na matrac

Ochrana

Ak ste práve investovali do úplne nového matraca, môžete ho udržať v špičkovej kvalite oveľa dlhšie pridaním vrchného matracového chrániča, ktorý ho ochráni pred prachom, nečistotami, škvrnami a tlakovými bodmi.

Chránič na matrac ochráni Váš matrac pred baktériami, odumretou pokožkou a dokonca aj alergénmi.

Chránič na matrac | Áčko.sk

Okamžité prispôsobenie matraca

Ak je Váš nový matrac príliš mäkký alebo príliš tvrdý, môžete na jeho okamžitú opravu pridať vyrovnávacie podložky na matrac. Vyrovnávací chránič na matrac dokonale chráni Váš matrac pred nepríjemnými škvrnami a súčasne zrovnáva nerovnosti matraca, či prípadný výškový rozdiel matracov.
Podložky na matrac sú celoplošne prešívané a na rohoch sú umiestnené prúžky gumy, ktorými je možné podložku stabilne upevniť k matracu.

Oživenie starého matraca

Ak je Váš matrac už starý, najlepším riešením je zrejme vymeniť ho. Ak však potrebujete oddialiť nákup nového matraca, môžete pomocou matracovému chrániču vdýchnuť starému matracu nový nádych, až kým nebudete môcť investovať do nového matracu.

Predĺžte životnosť matraca

Vďaka rovnomernejšiemu rozloženiu hmotnosti môže chránič matraca výrazne predĺžiť životnosť matraca, čo znamená, že za nový matrac budete musieť platiť oveľa menej často.

Chránič na matrac | Áčko.sk

 

Pozrite si celú ponuku našich chráničov na matrac a vyrovnávačov matracov.

 

Alternatívne príspevky:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Na poskytovanie služieb využívame cookies. Prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií